WONDERSALA
KONCERTI ANDREJSALĀ

ARTBAT
Rīga | 14.06.24

Artbat, ukraiņu duets Arthur un Batish, šobrīd ir viens no veiksmīgākajiem elektroniskajiem projektiem Ukrainā, kuru pazīst visā pasaulē. Šovasar, 14. jūnijā, viņi beidzot uzstāsies Latvijā – Wondersalā. Dažu pēdējo gadu laikā viņi ir uzstājušies Destino un Pacha, Ibizā, demonstrējot savu spēcīgo un oriģinālo skanējumu. Tieši šo iemeslu dēļ Artbata mūzika piesaista daudzus slavenus māksliniekus. Deju mūzikas ietekmētāji, piemēram, Solomun, Maceo Plex un Richie Hawtin, savos komplektos regulāri iekļauj Artbat dziesmas. Kopš 2015. gada sākuma ir izdoti vairāk nekā 12 izlaidumi dažādos žanros. Šie panākumi neizbēgami izraisīja viņu sadarbību ar dažām labākajām un pazīstamākajām Eiropas leibliem, piemēram, Diynamic un Suara. Viņu mūziku var dzirdēt visā pasaulē lielākajos festivālos un pasākumos, un viņi ir saņēmuši piedāvājumus uzstāties daudzās vietās Eiropā, Ibizā un Tuvajos Austrumos.

Nepalaidiet garām viņu uzstāšanos – Rīgā, Latvijā!

NEPALAID GARĀM ŠO VIENREIZĒJO PASĀKUMU! IEGĀDĀJIES BIĻETES ŠEIT!

5 min. brauciena attālumā no Rīgas centra - Andrejsalā

TEJU PAŠĀ RĪGAS CENTRĀ

Pasākums norisināsies vienā no skaistāko skatu pasākumu vietā Rīgā - pie pašas Daugavas upes. Ja laika apstākļi būs labēlīgi - skaists saulriets ir garantēts.

VIENKĀRŠA NOKĻŪŠANA

Vienkārša nokļūšana ar taksi, sabiedrisko transportu vai pat e-skūteri. Tas nozīmē, ka Tev nebūs jātērē laiks sastrēgumos, lai nokļūtu un atgrieztos no pasākuma norises.

IZBAUDI VAKARU PĒC PASĀKUMA

Wondersala nodrošina plašas iespējas ar ēdināšanu un citām izklaides iespējām, kā piemēram, turpat esošais restorāns itāļu virtuves restorāns "Naples" un "First Club", kurā notiek trakākās ballītes.

Spread the love
[smartslider3 slider="2"]