WONDERSALA
KONCERTI ANDREJSALĀ

The Prodigy
Rīga | 18.08.24

Koncerta apstiprinājums no grupas

Headline shows in Latvia and Estonia announced

THE PRODIGY ATGRIEŽAS RĪGĀ

Viena no visveiksmīgākajām elektroniskajām grupām visā pasaulē turpina pārsteigt savus fanus! Pirmo reizi kopš 2016. gada The Prodigy paziņojis par lielu koncertu Rīgā 18. augustā, Wondersalā.

The Prodigy albumi ir sasnieguši pasaules topus, piesaistot miljons fanu, un viņu koncerti ir kļuvuši par standartu reiv pasākumiem. Tagad latviešu faniem beidzot būs iespēja redzēt, kā ansamblis “iededzina uguni” mūsu galvaspilsētā. Unikālā koncerta vieta – Wondersala – ļauj rīkot vienus no lielākajiem reiviem Rīgas un pat visas valsts vēsturē.

Liams Hovlets teica: “Tas ir aicinājums The Prodigy tautai; mēs atgriežamies pie jums vienīgajā veidā, kādu mēs zinām: pilna uzbrukuma režīmā!”Ne visi no The Prodigy grupas ir joprojām ar mums, tāpēc Liama Hovleta un grupas koncerti ir patiesas dzīves svinības šajos laikos. Tātad, tiekamies 18. augustā Wondersalā, lai satiktu visleģendārāko grupu, kura jebkad ir uzstājusies Latvijas teritorijā. Nāc un izbaudi! Dzīve ir pārāk īsa, lai sēdētu mājās!

Biļešu pārdošana sāksies 16. aprīlī !

NEPALAID GARĀM ŠO VIENREIZĒJO PASĀKUMU! IEGĀDĀJIES BIĻETES ŠEIT!

5 min. brauciena attālumā no Rīgas centra - Andrejsalā

TEJU PAŠĀ RĪGAS CENTRĀ

Pasākums norisināsies vienā no skaistāko skatu pasākumu vietā Rīgā - pie pašas Daugavas upes. Ja laika apstākļi būs labēlīgi - skaists saulriets ir garantēts.

VIENKĀRŠA NOKĻŪŠANA

Vienkārša nokļūšana ar taksi, sabiedrisko transportu vai pat e-skūteri. Tas nozīmē, ka Tev nebūs jātērē laiks sastrēgumos, lai nokļūtu un atgrieztos no pasākuma norises.

IZBAUDI VAKARU PĒC PASĀKUMA

Wondersala nodrošina plašas iespējas ar ēdināšanu un citām izklaides iespējām, kā piemēram, turpat esošais restorāns itāļu virtuves restorāns "Naples" un "First Club", kurā notiek trakākās ballītes.

Spread the love
[smartslider3 slider="2"]