WONDERSALA
KONCERTI ANDREJSALĀ

Agatino Romero
Rīga | 27.07.24

Agatino Romero ir ieguvis plašu popularitāti ar savu hitu “Pedro,” kas ir izpelnījies lielu atzinību klausītāju vidū. Šī dziesma ir kļuvusi par vienu no viņa pazīstamākajiem darbiem un veicinājusi viņa atpazīstamību starptautiskā līmenī. Romero unikālais mūzikas stils un emocionālā izpildījuma maniere ir piesaistījusi daudzus fanus.
Rīgā, Wondersalā, Romero uzstāšanās būs īpašs notikums, tas būs lielisks brīdis Latvijas faniem dzirdēt dzīvajā viņa hitu “Pedro” un citus populāros skaņdarbus.

Biļešu pārdošanu nodrošina Biļešu Serviss

5 min. brauciena attālumā no Rīgas centra - Andrejsalā

TEJU PAŠĀ RĪGAS CENTRĀ

Pasākums norisināsies vienā no skaistāko skatu pasākumu vietā Rīgā - pie pašas Daugavas upes. Ja laika apstākļi būs labēlīgi - skaists saulriets ir garantēts.

VIENKĀRŠA NOKĻŪŠANA

Vienkārša nokļūšana ar taksi, sabiedrisko transportu vai pat e-skūteri. Tas nozīmē, ka Tev nebūs jātērē laiks sastrēgumos, lai nokļūtu un atgrieztos no pasākuma norises.

IZBAUDI VAKARU PĒC PASĀKUMA

Wondersala nodrošina plašas iespējas ar ēdināšanu un citām izklaides iespējām, kā piemēram, turpat esošais restorāns itāļu virtuves restorāns "Naples" un "First Club", kurā notiek trakākās ballītes.

Spread the love
[smartslider3 slider="2"]